کانال تلگرام شرکت آوان مشرق زمین Telegram.me/avanmz        

 
 
The simple style of the replica rolex watch is often not as complex mechanical breitling replica watches pleasing charm, but simply that its style is equally intriguing. Simple style swiss replica watches like the spring rain, and silent, can cause the infinite daydream and fun people. Today we recommend three men's watch,and everyone together to taste the charm of replica watches uk simplicity.
اعضا
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

محصولات

دسترسی سریع

با ما تماس بگيريد


05132212030
05132216338


مشهد .امام خمینی 5 پلاک 10/5

avanmz@

avanmz@yahoo.com

05132231320تره معمولی

تره معمولی

تره گیاهی چند ساله که قسمت قابل استفاده آن فقط برگهای سبز هوایی آن است. تره به علت داشتن ویتامین C  فراوان معالج بیماری اسکوربورت و مانع رقیق شدن خون می باشد و برای استحکام لثه ها مفید است. و به علت داشتن املاح و مواد معدنی بسیار از گیاهان مقوی می باشد.

کاشت

بذر تره را میتوان در هر نوع خاکی کاشت ولی در خاک های رسی شنی نتیجه بهتری می دهد. بذر ها را می توان در دو فصل بهار و پاییز در محل اصلی کاشت. در پاییز ۲۵-۳۰ تن کود دامی در هکتار به خاک اضافه کرده و آن را برگردان می نمایند. و در بهار قبل از کاشت بذر مقدار ۱۵۰ کیلوگرم کود ازته و ۱۰۰ کیلو کود فسفر به زمین اضافه می کنند سپس در اواسط بهار اقدام به کاشت بذر می شود. کشت بذر تره به دو طریق دستپاش در سطح کم و خطی در سطح وسیع معمول است. در روش کاشت خطی فاصله خطوط کاشت را ۲۵-۲۰ سانتی متر در نظر می گیرند. مقدار بذر لازم ۲۰-۱۵ کیلوگرم در هکتار میباشد. پس از رشد کافی برگ ها با چاقوی تیز آن ها را به فاصله ۲ سانتی متری از سطح خاک قطع مینمایند.  و بعد از برداشت هر چین در صورتی که مقدور باشد ۱۰۰-۷۵ کیلوگرم کود ازته به صورت سرک به خاک اضافه کرده و سپس آبیاری می کنند. حدود ۴-۵ بار در سال از تره ایرانی محصول برداشت می شود. پس از سال دوم یا سوم زمین را مجددا در پاییز شخم زده و دوباره کشت آن را در بهار انجام می دهند.

منبع : سبزی کاری در ویلا مهندس پیش بین