کانال تلگرام شرکت آوان مشرق زمین Telegram.me/avanmz        

 
 
The simple style of the replica rolex watch is often not as complex mechanical breitling replica watches pleasing charm, but simply that its style is equally intriguing. Simple style swiss replica watches like the spring rain, and silent, can cause the infinite daydream and fun people. Today we recommend three men's watch,and everyone together to taste the charm of replica watches uk simplicity.
اعضا
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

محصولات

دسترسی سریع

با ما تماس بگيريد


05132212030
05132216338


مشهد .امام خمینی 5 پلاک 10/5

avanmz@

avanmz@yahoo.com

05132231320مبارزه با علف های هرز

 
دفع کامل علف هرز امکان ندارد و باید دائما در حال مبارزه با آنها باشید و با سبز شدن حتی یک بوته آن را در نطفه خفه کنید.جلوگیری از انتشار بذر و مبارزه با آنها قبل از این که به بذر بنشیند در صدر اهمیت قرار دارد. هر شی خارجی مانند کود حیوانی و بذر سبزیجات ممکن است آلوده به بذر های علف های هرز باشد که کود باید با تخمیر و پوسیده شدن از آنها عاری گردد و بذر های سبزیجات مورد استفاده کاملا پاک گردند. علف های هرز به دو دسته یکساله و چند ساله تقسیم میشوند که مبارزه با یکساله ها آسان است و به محض مشاهده آنها و قبل از این که بذر بدهند باید انها را ریشه کن نمود. مبارزه با چند ساله ها مانند چمن که دارای ریزوم هستند چندان ساده نیست و بهتر است مبارزه با آنها شیمیایی باشد .
 
 
 

مبارزه شیمیایی: در صورتی که زمین دارای علوفه هرز چند ساله و ریزوم دار مانند چمن است مبارزه مکانیکی چاره ساز نیست و باید با علف کش ها آنها را از بین برد.طرز استفاده از آن در هنگام خریداری سوال کنید و بروشور پشت آنرا با دقت بخوانید.

 

مبارزه مکانیکی: در صورتی که ریشه علف های هرز سطحی است می توانید با وسایل مختلف باغبان مزرعه را از وجود آنها پاک کنید. ریشه ها و قطعاتی از گیاه که باعث ازدیاد آنها میگردند باید خارج شوند.

منبع : سبزی کاری در ویلا مهندس پیش بین

 

 ترفلان رجا     سوپرگالانت رجا    گلایفوزیت رجا  .....