کانال تلگرام شرکت آوان مشرق زمین Telegram.me/avanmz        

 
 
The simple style of the replica rolex watch is often not as complex mechanical breitling replica watches pleasing charm, but simply that its style is equally intriguing. Simple style swiss replica watches like the spring rain, and silent, can cause the infinite daydream and fun people. Today we recommend three men's watch,and everyone together to taste the charm of replica watches uk simplicity.
اعضا
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

محصولات

دسترسی سریع

با ما تماس بگيريد


05132212030
05132216338


مشهد .امام خمینی 5 پلاک 10/5

avanmz@

avanmz@yahoo.com

05132231320پرسش و پاسخ
سوالات

پاسخ ها

1 -  سلام، با توجه به اهمیت کیفیت بذر، به خصوص در سبزیکاری، در صد جوانه زنی و قوه نامیه بذور شما چگونه است؟
باعرض سلام، همه ما واقفیم که عدم دقت در تهیه و خرید بذر می تواند به نابودی و یا قابل استفاده نبودن کل محصول تمام شود، لذا با در نظر گرفتن این موضوع بذرهایی که از خارج از کشور وارد می شود، ابتدا در گمرک قرنطینه شده و در صورتی که قوه نامیه محصول با قوه نامیه درج شده روی آن مطابقت داشته باشد، ترخیص می گردد. بذر های ایرانی نیز توسط گروه تحقیق و پژوهش شرکت آوان مشرق زمین مورد آزمون های تعیین کیفیت بذر قرار می گیرند. نمونه این آزمایش ها را می توانید در پایین محصولات مشاهده نمایید.


2 - سلام برای منطقه جنوب کشور چه چمنی را پیشنهاد می کنید؟
برای شرایط آب و هوایی جنوب کشور بذر چمن برموداگراس ( چمن آفرقایی) را به شما پیشنهاد می کنیم که برای مناطق گرمسیر مناسب می باشد. این چمن ویژگی خزندگی بسیار قوی دارد و سرعت استقرار آن خوب است. مقاوم به خشکی، شوری و گرما بوده و همچنین خاصیت پا خوری و پوشش دهی قابل قبولی دارد. در صورتی که مایلید درباره چگونگی پرورش و نیاز های چمن برموداگراس اطلاعات بیشتری بدست آورید، پس از عضویت در سایت به قسمت دانلود رایگان مراجعه فرمایید.


3 - اطلاعات بیشتری در مورد بذر گوجه فرنگی سوپر چف یو اس اگری سید بدهید
محصول حاصل از بذر گوجه فرنگی یو اس اگری سید گوشتی و سفت بوده از انواع گوجه های آب دار، کشیده و تخم مرغی شکل می باشد. این بذر تقریبا با مدار 6 نیاز به آب دارد. برای دریافت اطلاعات دیگر به لیست محصولات مراجعه کنید.


4 - سلام .بهترین کود برای گوجه فرنگی که میوه کرده است و نیز دارای گل هست چیست که موجب افزایش گل دهی و تبدیل به میوه شود؟
با سلام، در این مرحله بهترین کود برای گوجه فرنگی کودهای پتاس بالا است از جمله کود سولوپتاس اگریمل که دارای 50 درصد پتاسیم است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت کود های کامل در سایت ما مراجعه کنید.


5 - سلام لطفا تفاوت بذر پیاز و پیازچه را توضیح فرمایید . ایا اصولا تفاوتی بین این دو بذر وجود دارد؟
بذر پیاز و پیازچه به لحاظ ظاهری تفاوت چندانی ندارند. اما چناچه در آزمایش های تعیین قوه نامیه مشاهده شد، گیاهچه های اولیه حاصل از بذر در پیازچه بسیار ظریف تر است. به طور کلی واریته پیازچه با پیاز متفاوت بوده و تولید غده های (پیاز های) ریزتر می نماید. برگ های پیازچه توخالی و گرد است در حالی که برگ های پیاز توخالی؛ اما پخش می باشد و حالت بادبزنی دارد. پیازچه لطیف تر و ظریف تر بوده و شبیه به تره فرنگی است. پیازچه را اصولا زودتر از پیاز برداشت می کنند. شما می توانید پس از عضویت در سایت به قسمت دانلود رایگان مراجعه نموده و اطلاعات کاملی از نحوه کاشت، داشت و برداشت دریافت نمایید.

پرسش های شما
نام و نام خانوادگي:
ايميل شما:
شماره تماس:
عنوان:
توضيحات